Oferta fotografii ślubnej

Sesja narzeczeńska może być naszym pierwszym spotkaniem. Będzie dla Was pamiątką beztroskich czasów młodości. Dzięki temu, że panuje tu dowolność strojów i miejsca jedynym ograniczeniem tematu sesji jest Wasza wyobraźnia!

Przygotowania to pierwszy etap fotoreportażu ślubnego. Czas na wzajemne zapoznanie się i oswojenie z obecnością fotografa. W trakcie przygotowań często powstają intymne fotografie, oddające indywidualny charakter młodych i ich bliskich.

Ceremonia zaślubin - kluczowe wydarzenia dnia. W trakcie ceremonii, czy to w kościele, czy w urzędzie, jestem gdzieś obok tak, by Wam nie przeszkadzać. Jednocześnie poluję na wszystkie ważne momenty oraz dokumentuję otoczenie.

Wesele - tańce, hulanki, swawola, kolorowe światła, bogato zastawione stoły, toasty, zabawy podczas oczepin, rozmowy przy stołach … wesele obfituje w setki małych scen. Ja przemieszczam się pomiędzy nimi, by wychwycić dla Was te najbardziej soczyste i oddające atmosferę zabawy.

Sesja „mini-studio”

ikona-galerii-ministudio

Sesja „mini-studio” staje się jedną z atrakcji weselnych. Na 20 minut parkiet taneczny zmienia się w najprawdziwsze studio fotograficzne, z wielkimi lampami błyskowymi. Jest to okazja, by każdy z weselników mógł pozować do zdjęcia z młodą parą. Część gości decyduje się na tradycyjne, spokojne pozy, a inni dają porwać się szalonej atmosferze wesela strojąc dziwaczne miny i przybierając niecodzienne pozy - tak czy siak, mini studio to doskonała zabawa.

ikona-galerii-poprawiny

Poprawiny - dodatkowa impreza dla tych, którym wesele to mało! „Cywilne” stroje i najbardziej wytrwali weselnicy. Czy zostać z Wami także i na to wydarzenie?

Sesja plenerowa jest perełką w koronie fotografii ślubnej. Starannie dopracowane zdjęcia do powieszenia na ścianie w sypialni. Podczas sesji plenerowych stosuję niekonwencjonalne rozwiązanie - używam sztucznego oświetlenia - czyli buduję studio fotograficzne w plenerze. Daje to niepowtarzalne efekty, kojarzące się z kinematografią. Zdecydujcie, czy wolicie tradycyjną sesję w parku lub w otoczeniu zabytków, czy może chcecie zrealizować niepowtarzalną, szaloną wizję... Baseny, boiska piłkarskie, wesołe miasteczka, place budowy i inne niecodzienne plenery czekają na Was! Niezależnie od tego, czy wybierzecie wariant tradycyjny czy ekstrawagancki, dostaniecie zdjęcia, które będziecie podziwiać godzinami.

Dlaczego wybrać właśnie mnie?

Nazywam się Mateusz Wysokiński i jestem Waszym fotografem ślubnym.
Skąd moja pewność siebie?
Pozwól, że spróbuję przekonać Was poniższym artykułem,
lub zadzwoń tel.: (+48) 504 673 997, a przekonam Was osobiście :)

Zapraszam do współpracy!