Sesja narzeczeńska w deszczowej maszynie


kilka słów dla pana Gogiela:
sesja narzeczeńska Warszawa
fotografia ślubna Warszawa
fotograf na ślub

Historia deszczowej maszyny

Na jesieni ubiegłego roku zamarzyła mi się maszyna do robienia deszczu. Pomysł przyszedł nie w porę, bo jak tu robić zdjęcia w deszczu kiedy za oknem temperatura jak w Suwałkach, a zima za pasem? Jednak co się odwlecze to nie uciecze! Kiedy tylko pierwsze promyki ciepłego wiosennego słońca padły na mazowiecką ziemię ruszyłem do sklepu budowlanego po części do budowy deszczomaszyny. Spędziłem sporo czasu na szperaniu w działach z materiałami hydraulicznymi, by w końcu znaleźć odpowiednie rury w dziale elektrycznym. Zapatrzyłem się także w porządne kleje i ruszyłem na działeczkę by zrealizować jesienne marzenie. Moja deszczomaszyna przypomina gigantyczny zraszacz do trawy. Po odpowiednim podświetleniu kropel wody uzyskać można obłędny efekt. Pierwsze testy przeprowadziłem na sobie i moim koledze. Oto jeden z efektów:

fotograf na ślub warszawa autoportret

Po wprowadzeniu korekt opartych na doświadczeniach z pierwszego testu postanowiłem zaprosić na działkę pierwszych śmiałków by przeprowadzić na nich kolejne testy deszczomaszyny. Justyna i Andrzej nie boją się wody i ochoczo poddali się moim eksperymentom w ramach ich małej sesji narzeczeńskiej.

Sesja narzeczeńska Warszawa… za friko?

Nim przejdę do pokazania zdjęć z sesji narzeczeńskiej Justyny i Andrzeja dodam jeszcze słów kilka o najwspanialszej promocji jaką możecie wyrwać na rynku fotografii ślubnej w Warszawie! ;) Pierwsza działka gratis, bo o niej mowa, ma na celu wywołać uzależnienie. Uzależnienie od mojej fotografii :) W ramach informacyjnych spotkań przedślubnych proponuję małą sesję narzeczeńską (10-15 ujęć) całkowicie gratis i bez zobowiązań. Nawet jeśli nie wynajmiecie mnie na swój ślub, to i tak nie poniesiecie żadnych kosztów. Jedyne o co proszę to zgoda na pokazanie zdjęć z sesji tutaj na blogu. Jeśli szykujesz się do ślubu nie wahaj się ni chwili dłużej, łapaj za telefon i umówmy się na spotkanie informacyjne: 504 673 997

 

Na początku były biegi w deszczu

sesja narzeczeńska bieganie w deszczu

Potem mokre przytulasy

zdjęcia narzeczeńskie w deszczu

pocałunek w deszczu sesja narzeczeńska

zdjęcia narzeczeńskie z rowerem

noszenie na rękach sesja narzeczeńska warszawa

Później para zabrała się za jeżdżenie roweremfotograf na ślub warszawa

sesja narzeczeńska fotograf warszawa

sesja narzeczeńska na rowerze

fotograf warszawa sesja narzeczeńska

…i taczką!sesja narzeczeńska

By następnie schronić się pod parasolemsesja narzeczeńska warszawa

zdjęcia narzeczeńskie warszawa

i dać drapaka z planu zdjęciowego kiedy wilgoć dała się im już we znaki ;)narzeczeńska sesja zdjęciowa warszawa

Zwróciliście uwagę na to, że Justyna i Andrzej fajnie pozują? To nie jest przypadek! Oboje są zawodowymi tancerzami tango. Do Justyny możecie zapisać się na lekcje tango, prowadzi ona też sklep z artykułami dla tagnowych pasjonatów. Niebawem podklepię też linki do stron Andrzeja… gdy tylko zakończy on ich aktualizację ;)


Na koniec tradycyjna prośba, jeśli spodobały Ci się zdjęcia “sesja narzeczeńska Warszawa: Justyna i Andrzej” to koniecznie kliknij “lubię to!” lub udostępnij ten post u siebie na Fejsbuniu. Sprawisz mi w ten sposób wiele radości… no i gdzieś na świecie uśmiechnie się panda ;) Dzięki!