Referencje moich Klientów

www.dobrafotografiaslubna.pl

Ewelina i Kamil

Mateusza znaleźliśmy na samym początku poszukiwań fotografów ślubnych i od razu stał się naszym faworytem. Ujęła nas stylistyka zdjęć oraz pomysłowość, z którą zostały zrobione. Mateusz entuzjastycznie zaangażował się w poszukiwanie miejsc na naszą sesję narzeczeńska, co było dla nas niesamowicie pomocne. Na pierwsze spotkanie przyszedł kawałkiem tektury, z której próbował wycinać gwiazdki, żeby zrobić fajne tło, czym nas urzekł. Sesja bardziej przypominała spotkanie z przyjacielem, który ma przy sobie aparat i po prostu pstryka fotki, niż formalne spotkanie z fotografem, gdzie trzeba cały czas pozować i nienaturalnie się szczerzyc. Zdjęcia wyszły rewelacyjnie, co tylko utwierdziło nas w przekonaniu, że dokonaliśmy słusznego wyboru.

2

Katarzyna i Tomasz

Jesteśmy ogromnie zadowoleni ze współpracy z Mateuszem i na pewno będziemy do niego wracać.
Szczerze możemy polecić go wszystkim szukającym utalentowanego fotografa z niesamowitą pasją, optymizmem, umiejętnością zjednywania sobie ludzi i okiem to tych chwil, które czynią wydarzenia szczególnymi.

Bardzo dziękujemy za niezwykłe zdjęcia plenerowe. Nasz album zachwyca różnorodnością ujęć, nastrojem i kolorem... Nie tylko za piękne fotografie chcemy podziękować jego autorowi- również za życzliwość, cierpliwość dla modeli, otwartość i dyspozycyjność. Jeszcze raz dziękujemy :)

3

Katarzyna i Marcin

Oboje nie byliśmy przekonani do idei pozowanych zdjęć ślubnych, póki Mateusz nie zrobił nam zdjęć w ramach sesji narzeczeńskiej. Wcześniej byliśmy zdania, że wszystkie dobre zdjęcia zależą przede wszystkim od osób fotografowanych, a nie od fotografa. To był błąd... Mateusz swoim zaangażowaniem, pozytywnym podejściem i talentem stworzył dla nas niezapomnianą pamiątkę. Sesja ślubna mimo, że trwała cały dzień i Panna Młoda miała gorączkę, była samą przyjemnością. Jak patrzyliśmy w zamku w Czersku na inne pary młode, to wszyscy ciągnęli się za swoimi fotografami jak na ścięcie... My z Mateuszem mieliśmy kupę radochy. Na pewno nie bez znaczenia był fakt, że miał bardzo dobre pomysły, starał się żeby zdjęcia i pozy nie były zbyt sztuczne, a jak były to wręcz prze kolorowane co dawało fajny efekt.

UWAGA!

Publikowane tu referencje to krótkie notki napisane przez prawdziwe pary, które korzystały z moich usług. Napisali je na moją prośbę, na potrzebę publikacji na blogu Dobra Fotografia Ślubna. Taki jest fakt... ale dlaczego mielibyście wierzyć na słowo obcemu facetowi z internetów? Śmiało sprawdźcie mnie! Wybierzcie dowolną parę z moich zdjęć, której opinię chcielibyście poznać i powiedzcie mi o tym (dział kontakt). Ja skontaktuję się z nimi i zapytam o zgodę na udostępnienie Wam ich danych kontaktowych. Porozmawiajcie sami, zapytajcie czy warto. Przekonajcie się, że zostawiam po sobie tylko zadowolonych klientów!

Dlaczego wybrać właśnie mnie?

Nazywam się Mateusz Wysokiński i jestem Waszym fotografem ślubnym.
Skąd moja pewność siebie?
Pozwól, że spróbuję przekonać Was poniższym artykułem,
lub zadzwoń tel.: (+48) 504 673 997, a przekonam Was osobiście :)

Zapraszam do współpracy!