Jesienna sesja narzeczeńska z fałszywymi promieniami zachodzącego słońca

Dziś na blogu mała jesienna sesja narzeczeńska Urszuli i Mariusza. W ciepłe październikowe popołudnie umówiliśmy się na Polu Mokotowskim na rozmowę o fotografowaniu ślubu, przejrzenie pełnych zestawów, które otrzymały wcześniej inne pary i inne tego typu sprawy, które omawia się przed zawarciem umowy o fotografowanie ślubu i wydarzeń z nim związanych. Jak zwykle zaproponowałem skorzystanie z promocji Pierwsza Działka Gratis, w ramach której robią króciutką, szybciutką a przede wszystkim bezpłatną i niezobowiązującą małą sesję narzeczeńską.

Zaciągnąłem zakochaną parę w pobliskie krzaki gdzie wśród malowniczo porozrzucanych liści rosły dostojnie drzewa oplecione bluszczem. Jako, że jesienne słonko już prawie zaszło i za nic nie chciało użyczyć nam swoich kolorowych promyków- skorzystałem z dwóch lamp, a jedną z nich zaopatrzyłem w barwny filtr, aby zacnie naśladowała złociste promienie zachodzącego słońca oraz podkreślała barwę jesiennych liści.

Urszuli i Mariuszowi dopisywały humory więc pobrykali przez chwilę ochoczo, a ja spotkam się z nimi już nie długo na ostatnim w tym sezonie weselu. Będzie się działo… ciekawym jeno czy będzie śnieg, czy tak jak w ubiegłym roku będzie trzeba na niego poczekać do wiosny ;)

jesienna sesja narzeczeńska bieganie

jesienna sesja narzeczeńska w drzewach

jesienna sesja narzeczeńska | pole mokotowkie | warszawa (3)

jesienna sesja narzeczeńska | pole mokotowkie | warszawa (4)

jesienna sesja narzeczeńska warszawa

sesja narzeczeńska jesienią | pole mokotowkie | warszawa (6)

Jeśli spodobały Ci się zdjęcia z jesiennej sesji Mariusza i Urszuli na Polu Mokotowskim to nie zapomnij kliknąć “Lubię to” :) Jeśli również chcesz skorzystać z promocji Pierwsza Działka Gratis i dostać takie foty za friko to odwiedź dział kontakt. Możesz zobaczyć także zdjęcia z sesji narzeczeńskich innych par.